O firmie

Od samego początku istnienia nasze biuro rachunkowe stara się doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług. Właścicielka firmy mgr  Iwona Walczak posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości małych i dużych firm. Ukończyła studia licencjackie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach kierunek finanse i bankowość: rachunkowość w przedsiębiorstwie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim kierunek finanse i rachunkowość. Posiada Certyfikat Księgowy Ministra Finansów nr 56387/2012 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zdobyte kwalifikacje potwierdzone są licznymi certyfikatami z ukończonych szkoleń i kursów. Swoją całą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w prowadzeniu biura rachunkowego, dając tym samym poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji ze świadczonych usług.

 

 

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami nasze biuro posiada aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w firmie AXA S.A. 


Obsługujemy podmioty o bardzo zróżnicowanej formie organizacyjnej:

  • osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą,
  • spółki cywilne,
  • spółki jawne,
  • spółki komandytowe,
  • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • fundacje.


Nasze biuro rachunkowe jest firmą nowoczesną, która dopasowuje się do wymagań Klientów. Jesteśmy zespołem bardzo skutecznych i doświadczonych praktyków. Doświadczenie i stale wzbogacana wiedza pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Rozumienie wielu potrzeb naszych Klientów sprawia, że jesteśmy w stanie służyć radą w dziedzinie księgowości, w sprawach kadrowo-płacowych, a także optymalizacji podatkowej. 

Nasze atuty to przede wszystkim profesjonalizm, wszechstronna i kompleksowa oferta, indywidualne podejście do Klienta oraz konkurencyjna cena. Sprawiają one, że relacje, które tworzymy z naszymi Klientami, są długotrwałe, a dzięki zaangażowaniu i dbałości o Klienta, również oparte na pełnym zaufaniu. Jesteśmy zdania, że relacje te stanowią najlepszą rekomendację.

Pracujemy na profesjonalnych programach komputerowych firmy INSERT.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.